Vrienden en bewonderaars betalen een eerbetoon aan Oscar de la Renta op Instagram

 

en exit met elegantie. - @yatcher

Een foto gepost door @oscarprgirl op 10 oktober 2014 om 12:49 uur PDT

Zie de herfst 2015-collectie van Oscar de la Renta
 

Geeerd en eeuwig dankbaar. Oscar, we missen je. X

Een foto geplaatst door Kate Bosworth (@katebosworth) op 10 oktober 2014 om 08:20 uur PDT

Meer foto's bekijken van Kate Bosworth en Michael Polish's Wedding
 

Mijn favoriete designer aller tijden is overleden. Oscar, het was een eer om je creaties te dragen en je te kennen. In liefdevolle herinnering.

Een foto gepost door Taylor Swift (@taylorswift) op Okt 10, 2014 om 7:03 PDT

 

Ter nagedachtenis aan een mode-icoon en een inspiratie, #OscarDelaRenta. Moge je rusten in vrede.

Een foto geplaatst door Reem Acra (@reem_acra) op 10 oktober 2014 om 06:35 uur PDT

Zie Reem Acra's Fall 2015 Bridal Show
 

# AmalAlamuddin's laatste trouwjurk passend bij #OscardelaRenta. Meer informatie op Vogue.com. Gefotografeerd door #AnnieLeibovitz, Vogue, oktober 2014.

Een foto geplaatst door Vogue (@voguemagazine) op 9 september 2014 om 06:52 uur PDT

Zie hoe we Amal en George's Big Day hebben voorgesteld
 

Vanaf # fashionnightout2012. Aangekomen bij de #OscardelaRenta-winkel en vond hem serenading @sarahjessicaparker. Ik denk altijd aan hem die lacht ... liefde naar zijn familie stuurt en team @oscarprgirl

Een foto geplaatst door Darcy Miller (@darcymiller) op 10 oktober 2014 om 08:50 uur PDT

 

Ik ben heel triest om te horen dat we zo'n legende in de mode zijn kwijtgeraakt. De wereld is gezegend door zijn talent, genereuze ziel en ontelbare humanitaire inspanningen. Ik ben dankbaar dat ik zijn prachtige creaties heb gekend, bewerkt en gedragen. Mijn gedachten en gebeden zijn bij zijn familie. #oscardelarenta

Een foto geplaatst door Maggie Rizer (@maggierizer) op 10 oktober 2014 om 07.01 uur PDT

Meer weergeven Bruiden die Oscar de la Renta bruidsjurken droegen
 

#rip #oscardelarenta

Een foto geplaatst door Kate Berry (@kateberryberry) op 10 oktober 2014 om 16:13 uur PDT

 

Ik ben eeuwig dankbaar dat ik de heer en het genie kende die ODLR waren. We zullen je missen, Oscar.

Een foto geplaatst door jennabhager (@jennabhager) op 10 oktober 2014 om 3.43 uur PDT

Krijg advies van Oscar de la Renta voor het vinden van de perfecte trouwjurk
 

RIP iconische ontwerper # OscarDeLaRenta, die een groot deel was van 3 van de grootste momenten in mijn leven. Veel liefde en vrede2 zijn familie en iedereen die van hem hield! #MiTierra performance & win @TheGRAMMYs singing 4 #PopeJohnPaulII & daughterinlaw trouwjurk

Een foto gepost door Gloria Estefan (@gloriaestefan) op 10 oktober 2014 om 08:12 uur PDT

 

Rust in vrede. #RUST IN VREDE

Een foto gepost door Alyssa Milano (@milano_alyssa) op 10 oktober 2014 om 19:57 PDT

 

Een van de meest gepassioneerde, verfijnde en iconische ontwerpers in de mode. Aan Annette, zijn geliefde vrouw en zijn kinderen, onze diepste diepste condoleances. Oscar creëerde een hele wereld van luxe, stijl en elegantie. xx Vera

Een foto geplaatst door Vera Wang (@verawanggang) op 10 oktober 2014 om 20:07 PDT

Laat je inspireren door Oscar de la Renta, Vera Wang en More Iconic Designers
 

Oscar de la Renta was een echte kunstenaar en inspiratie. Hij zal zo erg gemist worden. #regram @georginachapmanmarchesa

Een foto geplaatst door Marchesa (@marchesafashion) op 10 oktober 2014 om 21:21 uur PDT

Zie Marchesa's Fall 2015 Bridal Show